FAQ

1. Kto może wynająć samochód w naszej wypożyczalni i jakie musi posiadać do tego dokumenty?

  • W przypadku, gdy Najemcą jest osoba fizyczna: samochód może wynająć każda osoba, która ukończyła 18 lat, ma ważne prawo jazdy i drugi dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport).
  • W przypadku osoby z zagranicy: pojazd może wynająć każda osoba, która ma prawo jazdy oraz kartę płatniczą, którą zrealizuje jedną z transakcji: płatność za wynajem, blokada depozytu, preautoryzacja.
  • W przypadku obywateli krajów nieeuropejskich (USA, Australia, Kanada itp.) koniecznie jest posiadanie międzynarodowego prawa jazdy i paszportu.
  • W przypadku, gdy Najemcą jest firma: wymagane jest posiadanie kompletu dokumentów składających się z zaświadczenia REGON i NIP, zaświadczenia wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub zaświadczenia z KRS (jednakże nie może być ono starsze, niż 3-miesięczne). Potrzebne jest też upoważnienie dla osoby podpisującej umowę lub odbierającej pojazd do zawarcia zobowiązania w imieniu firmy.

2. W jaki sposób zarezerwować auto?

  • telefonicznie: [nr tel]
  • e-mailowo: [adres mailowy]
  • poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na pasku bocznym

3. Czy ceny samochodów w wypożyczalni podane są z uwzględnieniem podatku?
Tak, są. Ceny z cennika są podane w formie brutto, zawierają już 23% podatku VAT.

4. Czy kaucja za pojazd jest natychmiastowo zwracana przy jego oddaniu?
Jest. Jeżeli pojazd nie został uszkodzony i termin wynajmu jest uregulowany, wtedy też następuje od razu zwrot kaucji w gotówce lub zostaje zdjęta blokada środków z karty płatniczej.

5. Ile wynosi cena podstawienia lub też odbioru auta?
Podstawienie lub odbiór auta na terenie Warszawy, jak i jej przyległych miejscowości, jest usługą darmową. Odbiór lub podstawienie pojazdu poza granice Warszawy i jej przyległych miast zależne są od odległości, przy czym koszty nie przekraczają zużycia paliwa.

6. Czy po godzinach pracy waszego biura można zwrócić lub wynająć pojazd?
Można. Jesteśmy zawsze do dyspozycji. Przy czym cena wydania i zwrotu auta poza godzinami pracy biura jest związana z małą opłatą za obsługę. Wynosi ona 30,00 zł, zaś w święta i niedziele 50,00 zł.

7. Czy można wynająć także urządzenie z GPS?
Tak. Jeśli auto nie posiada domyślnie fabrycznej nawigacji, wtedy jest możliwość dodatkowego wynajmu.